Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

ODBĚRNÉ MÍSTO:

provozovna firmy BNC elektro, spol. s r.o.:

Pravčice 130

768 24  Pravčice

otvírací doba:

Po - Pá

7:00 - 11:30 hod

12:30 - 17:30 hod

(Na osobní požádání do 19:00)

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Super 49% Průměrně 20% Nic moc 14% Vůbec 16%

INFORMACE

arr3VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKYVážení zákazníci, objednávky podané v pracovní den do 12.00 hod. se zvolením dopravy s dobírkou... arr3LED PÁSEK NA MÍRUNabízíme možnost koupit LED pásek na míru dle Vaší potřeby. Pásky krátíme po segmentech (modulech).... arr3VĚRNOSTNÍ PROGRAM  Pro naše zákazníky, kteří se zaregistrují v našem e-shopu, jsme spustili věrnostní program, který...

DOPRAVA a PLATBA
2023
POZNÁMKA:
1) Na produkty, které přesahují délkově rozměr 1m a nelze je složit či svinout do rozměru nepřevyšujícího uvedený délkový rozměr se vztahuje příplatek za délkový nadrozměr 230,-Kč (včetně DPH).
2) Na produkty, které v součtu objednávky převyšují váhový rozměr od 30kg do 50kg (příplatek nad 50kg je řešen individuálně) se vztahuje příplatek za váhový nadrozměr 190,-Kč (včetně DPH)
Tyto příplatky platí i pro objednávky od 1001,-Kč a od 2001,-Kč (bez DPH) kdy cena dopravy je snížena nebo zdarma!
Příplatky nejsou účtovány při zvolení BNC dopravy.
- Po odeslání objednávky vztahující se k příplatkům Vám bude zaslána na e-mail výzva k odsouhlasení nové ceny dopravy v objednávce nebo storna objednávky.
 
Objednávky zadané s dobírkou do 12.00 hod. odesíláme zpravidla v tentýž den.
Objednávky s připsanou platbou převodem do 12.00 hod. odesíláme zpravidla v tentýž den.
 
POPIS PLATBY:
  • PLATBA DOBÍRKOU - Jde o předání hotovostní platby přepravci nebo obsluze výdejního místa Balíkovny. U některých výdejních míst Balíkovny, je možná i bezhotovostní platba kartou.
  • PLATBA PŘEVODEM - Jde o bezhotovostní platbu na účet prodávajícího. č.ú.181922345/0300
  • PLATBA HOTOVOSTI - Jde o hotovostní platbu při osobním odběru na provozovně provozovatele internetového obchodu "zarovkaled.cz". Zde není možná bezhotovostní platba kartou.
 
POPIS DOPRAVY:
  • BALÍK DO RUKY - Jde o službu České pošty. Zasilka je doručována obvykle 1 až 2 dny na uvedenou adresu zadanou v objednávce kupujícím. Při nezastižení adresáta na adrese je zásilka uložena na místní poště. Úložní doba kde je možné si zásilku vyzvednout je standardně 7 dnů. Po této lhůtě je zásilka odeslána zpět odesílateli (prodávajícímu), pokud adresát nepožádá poštu o její prodložení.
  • BALÍK NA POŠTU - Jde o službu České pošty. Zasilka je doručována obvykle 1 až 2 dny na uvedenou poštu zadanou v objednávce kupujícím. Úložní doba kde je možné si zásilku vyzvednout je standardně 7 dnů. Po této lhůtě je zásilka odeslána zpět odesílateli (prodávajícímu), pokud adresát nepožádá poštu o její prodložení.
  • BALÍK DO BALÍKOVNY - Jde o službu České pošty. Zasilka je doručována obvykle 1 až 2 dny na zvolené výdejní místo v objednávce kupujícím. Úložní doba kde je možné si zásilku vyzvednout je standardně 7 dnů. Po této lhůtě je zásilka odeslána zpět odesílateli (prodávajícímu), pokud adresát nepožádá výdejní místo o její prodložení.
  • DOPORUČENÁ OBÁLKOVÁ ZÁSILKA - Jde o službu České pošty. Zasilka je doručována obvykle 1 až 4 dny na uvedenou adresu zadanou v objednávce kupujícím. Při nezastižení adresáta na adrese je zásilka uložena na místní poště. Úložní doba kde je možné si zásilku vyzvednout je standardně 15 dnů. Po této lhůtě je zásilka odeslána zpět odesílateli (prodávajícímu), pokud adresát nepožádá poštu o její prodložení.
  • BNC DOPRAVA - Jde o službu provozovatele internetového obchodu "zarovkaled.cz". Zasilka je doručována obvykle 2 až 3 dny na uvedenou adresu zadanou v objednávce kupujícím. Před doručením je kupující prodávajícím telefonicky kontaktován o dohodnutí termínu doručení. Doprava se týká pouze vybraných měst a obcí Zlínského kraje - viz. seznam níže.
  • OSOBNÍ ODBĚR - Vyzvednutí zásilky je možné na adrese provozovatele internetového obchodu "zarovkaled.cz": Pravčice 130; PSČ 768 24, a to v česech pracovních dnů Po-Pá 7.00-11.30; 12.30-17.30.
 
KALKULACE DOPRAVY:
 
A) CENA DOPRAVY OD 2001,-Kč (bez DPH)
zdarma (mimo BNC dopravu).
 
B) CENA DOPRAVY OD 1001,-Kč DO 2000,-Kč (bez DPH)
POLOVIČNÍ CENA SLUŽBY z dopravy C:
ceny dopravy zboží od 1 001,-Kč do 2 000,-Kč (bez DPH) při platbě převodem :
- Česká pošta - Balík do ruky - 60,-Kč (včetně DPH)
- Česká pošta - Balík na poštu - 50,-Kč (včetně DPH)
- Česká pošta - Balík do balíkovny - 42,50,-Kč (včetně DPH)
ceny dopravy zboží od 1 001,-Kč do 2 000,-Kč (bez DPH) při platbě dobírkou :
- Česká pošta - Balík do ruky - 91,-Kč (včetně DPH)
- Česká pošta - Balík na poštu - 81,-Kč (včetně DPH)
- Česká pošta - Balík do balíkovny - 73,50,-Kč (včetně DPH)
 
C) CENA DOPRAVY DO 1000,-Kč (bez DPH)
ceny dopravy zboží do 1 000,-Kč (bez DPH) při platbě převodem :
- Česká pošta - Balík do ruky - 120,-Kč (včetně DPH)
- Česká pošta - Balík na poštu - 100,-Kč (včetně DPH)
- Česká pošta - Balík do balíkovny - 85,-Kč (včetně DPH)
ceny dopravy zboží do 1 000,-Kč (bez DPH) při platbě dobírkou :
- Česká pošta - Balík do ruky - 182,-Kč (včetně DPH)
- Česká pošta - Balík na poštu - 162,-Kč (včetně DPH)
- Česká pošta - Balík do balíkovny - 147,-Kč (včetně DPH)
 
D) DOPORUČENÁ OBÁLKOVÁ ZÁSILKA - méně objemné produkty (limotováno počtem kusů)
-Česká pošta - při platbě převodem 73,-Kč (včetně DPH)
-Česká pošta - při platbě dobírkou 135,-Kč (včetně DPH)
 
E) BNC DOPRAVA - pro vybraná města a obce Zlínského kraje (viz seznam)
(Závoz do 2 až 3 pracovních dnů provozovatelem internetového obchodu)
-Cena služby pří platbě převodem 65,-Kč (včetně DPH)
-Cena služby při platbě dobírkou 127,-Kč (včetně DPH)
 
SEZNAM VYBRANÝCH MĚST A OBCÍ:
VČETNĚ PŘINÁLEŽÍCÍCH ČÁSTÍ VYBRANÝCH MĚST A OBCÍ V POPISU NEUVEDENÝCH
OKRES ZLÍN:
Bělov; Bohuslavice u Zlína; Bratřejov; Březnice; Březová (u Zlína); Březůvky; Dešná; Dobrkovice; Dolní Lhota; Doubravy; Držková; Fryšták; Halenkovice; Horní Lhota; Hostišová; Hrobice; Hřivínův Újezd; Hvozdná; Jasenná; Kaňovice; Karlovice; Kašava; Kelníky; Komárov; Lhota; Lhotsko; Lípa; Loučka; Ludkovice; Luhačovice; Lukov; Lukoveček; Lutonina; Machová; Mysločovice; Napajedla; Neubuz; Oldřichovice; Ostrata; Otrokovice; Petrůvka; Podhradí; Podkopná Lhota; Pohořelice; Pozlovice; Provodov; Racková; Sazovice; Sehradice; Slopné; Slušovice; Spytihněv; Šarovy; Tečovice; Tlumačov; Trnava; Ublo; Újezd; Velký Ořechov; Veselá; Vizovice; Vlčková; Všemina; Vysoké Pole; Zádveřice-Raková; Zlín; Želechovice nad Dřevnicí; Žlutava.
 
OKRES KROMĚŘÍŽ:
Bařice-Velké Těšany; Bezměrov; Blazice; Bořenovice; Brusné; Břest; Bystřice pod Hostýnem; Holešov; Horní Lapač; Hulín; Chomýž; Chropyně; Chvalčov; Jankovice; Jarohněvice; Karolín; Komárno; Kostelany; Kostelec u Holešova; Kroměříž; Kurovice; Kvasice; Kyselovice; Lechotice; Loukov; Lubná; Ludslavice; Lutopecny; Martinice; Míškovice; Mrlínek; Němčice; Nová Dědina; Osíčko; Pacetluky; Podhradní Lhota; Pravčice; Prusinovice; Přílepy; Rajnochovice; Rataje; Roštění; Rusava; Rymice; Skaštice; Slavkov pod Hostýnem; Soběsuky; Střížovice; Sulimov; Šelešovice; Třebětice; Věžky; Vítonice; Vrbka; Zahnašovice; Záříčí; Zdounky; Zlobice; Žalkovice; Žeranovice.
 
OKRES UHERSKÉ HRADIŠTĚ:
Babice; Bílovice; Březolupy; Částkov; Huštěnovice; Kněžpole; Kudlovice; Kunovice; Mistřice; Modrá; Nedachlebice; Salaš; Sušice; Svárov; Topolná; Traplice; Zlámanec.
 
OKRES VSETÍN:
Hošťálková; Kelč; Kunovice; Lhota u Vsetína; Liptál; Loučka; Podolí; Pozděchov; Prlov; Ratiboř; Vsetín.
Pozn. V případě uvedení v objednávce jiného místa dodání než je výše uvedený seznam (mimo části k městům a obcím náležícím), budete vyzváni e-mailem nebo telefonicky ke změně způsobu dopravy.
 
F) OSOBNÍ ODBĚR
zdarma (časy odběru viz výše POPIS DOPRAVY nebo ÚVODNÍ STRANA - ODBĚRNÉ MÍSTO).
 
G) DOPRAVA do SR - byla pozastavena!
Doprava českou poštou vč.dobírky - 310,-Kč (bez DPH)
Pozn.
1) doprava pouze s dobírkou, úhrada převodem není možná
2) "doprava zdarma" pro zasílání do SR neplatí a doprava je vždy účtována