Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

 

Osvětlení Srovnání cen
Podporuje mojeID

OBCHODNÍ PODMÍNKY
OBCHODNÍ PODMÍNKY


pro nákup v internetovém obchodě www.zarovkaled.cz

1. prodejce a provozovatel internetového obchodu:

www.zarovkaled.cz (dále jen e-shop)

BNC elektro, spol. s r.o.

Pravčice 130

768 24  Hulín

IČO 26883007

DIČ CZ26883007

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 43386

2. prodávané zboží a jeho doprava:

Prodávaným zbožím jsou světelné zdroje - žárovky LED technologie a vybraný elektroinstalační materiál, dle aktuální nabídky a technických parametrů uvedených v e-shopu. Zobrazené zboží na stránkách e-shopu se může mírně lišit od aktuálního vzhledu zboží. Dodávané zboží z e-shopu je v neporušeném stavu, řádně zabalené a chráněno před poškozením při dopravě. Vnější přepravní obal je vždy přelepen kontrolní  páskou e-shopu.

Doprava zboží je možná dle výběru z okamžité nabídky e-shopu. Zboží odesíláme zpravidla druhý pracovní den po obdržení objednávky. Při objednání zboží, které je momentálně vyprodané, je požadované zboží odesláno po jeho okamžitém naskladnění. Při volbě platby převodem zboží zasíláme zpravidla druhý pracovní den po dni připsané platby na účet internetového obchodu.

3. cena zboží a způsob platby:

Cena zboží - žárovek LED a vybraného elektroinstalačního materiálu je uvedena v nabídce e-shopu včetně DPH 21%, a je platná v okamžiku provedení objednávky. K ceně je dále připočtena cena (daná zákonem o odpadech) tzv. recyklační poplatek včetně DPH 21% a cena za náklady na dodání. Cena za náklady na dodání může být nulová při objemu objednávky přesahující či rovno 2 000,- Kč (bez DPH) nebo při vyzvednutí zboží osobně. Náklady na použití komunikačních prostředků jsou zdarma.

Způsob platby dle okamžité nabídky uvedené v e-shopu.

Pozn.: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

4. způsob objednání zboží - objednávka:

Platnou objednávku v e-shopu je možné učinit vyplněním a odesláním objednávkového formuláře nebo přímo na výdejním místě. Tím se zákazník zavazuje objednané zboží zaplatit a odebrat. Předmětem objednávky je zboží uvedené v učiněné objednávce. Zároveň s objednávkou dává najevo souhlas s těmito obchodními podmínkami. Po obdržení doručené objednávky bude zákazníkovi odeslán potvrzující e-mail. V případě, že objednávka nebude moci být z nějakého důvodu odeslána v přiměřené době, nebo se vyskytnou jiné komplikace týkající se objednávky, bude zákazník o skutečnosti informován. Vztahy mezi prodávajícím a zákazníkem se řídí těmito obchodními podmínkami a dále občanským zákoníkem. V případech nestandartních objednávek si prodejce vyhrazuje právo ověření objednávky. V případě objednávek cenově nebo množstevně nadstandartních může být požadována záloha.

5. možnost zrušení objednávky:

Zákazník má právo zrušit objednávku kdykoliv, bez udání důvodu. V případě, že zákazník odstoupí od objednávky až po jejím odeslání, má prodejce právo požadovat po zákazníkovi zaplacení nákladů spojených s odesláním objednaného zboží a zákazník je povinen tyto náklady prodejci uhradit. Zrušit objednávku může zákazník telefonicky nebo e-mailem a to do dvou hodin od objednání. Při zrušení objednávky je třeba uvést dostatečné množství informací umožňující identifikovat rušenou objednávku tj. zejména jméno zákazníka, e-mail, druh zboží apod.

Prodejce může zrušit nebo omezit objednávku v případech nedostupnosti nebo vyprodání zboží, technickým problémem aplikace e-shopu nebo špatné zkušenosti neseriozního zákazníka.

6. možnost vrácení zboží:

Zákazník má právo vrátit zboží podle občanského zákoníku 89/2012 Sb § 1829 písmeno a) ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží. Zboží lze vrátit jen nepoškozené, bez známek užívání, opotřebení nebo poškození a pokud možno v původním obalu. Zákazník po oznámení o úmyslu vrácení zboží zašle nebo předá zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů. Po obdržení vráceného zboží, prodejce obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku zaplacené ceny bez nákladu za dodání zboží a to způsobem, který si oba účastníci dohodnou a to nejpozději do 14 dnů.

7. záruka na zboží a reklamace:

Záruka na poskytovaný sortiment v e-shopu je dle zákonných lhůt dva roky. Tato lhůta může být prodloužena výrobcem nebo dodavatelem, pokud tuto lhůtu výrobce či dodavatel sám stanovil nebo upravil.

Případné reklamace jsou vyřizovány individuálně a v souladu s platným právním řádem. Zákazník je povinen případné vady a poškození oznámit neprodleně prodávajícímu po projevení závady. Za poškození způsobená přepravcem e-shop nezodpovídá.

Postup při reklamaci:
- zákazník nás informuje o reklamaci telefonicky, e-mailem, nebo písemně

- zboží zašle nebo osobně doručí na adresu e-shopu

- do zásilky uvede důvod reklamace a přiloží kopii dokladu o koupi reklamovaného zboží v našem obchodě

- prodávajíci co nejrychleji reklamaci vyřídí (většinou výměnou za nové zboží), nejpozději však do 30 dnů od jejího převzetí.

8. ochrana dat

Registrací v e-shopu nebo objednáním zboží dává zákazník souhlas prodávajícímu ke zpracování uvedených osobních údajů za účelem uskutečnění obchodního vztahu a za účelem sdílení informací marketingového charakteru prostřednictvím elektronické pošty a jiných informačních kanálů, pokud s tímto nebyl vysloven nesouhlas. To znamená, že dává souhlas s poskytnutím osobních údajů přepravci za účelem uskutečnění doručení objednaného zboží. Kromě přepravci prodávající neposkytuje osobní údaje zákazníků třetím osobám vyjma případů, kdy je poskytnutí osobních údajů třetím osobám určeno zákonem.

Prodejce dále nezasílá e-mailem žádné novinky, propagační či jiné zprávy reklamního charakteru stávavajícím nebo novým zákazníkům, pokud k tomu nějakou formou (telefonickou, písemnou) není prodejce zákazníkem vyzván.

na závěr citát Tomáše Bati

Dobrý obchod je takový, kde jsou spokojeni všichni zúčastnění.